Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
“Belediyemizle uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur!” – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

“Belediyemizle uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur!”

2040
0
Paylaş:

A. Kemal KAŞKAR –

İlçemizde bir süredir, kendilerini ‘araştırma şirketi’ olarak tanıtan ama başkaca bir ayrıntı vermemeye özen gösteren birileri tarafından ‘Belediye Hizmetlerinden memnuniyet’e ilişkin araştırma yapılmaya çalışılıyor.

Bu çalışmanın hangi kurum, kuruluş adına yapıldığına ilişkin soruların yanıtsız bırakıldığı araştırma çalışmasına tepki gösteren bir yurttaş: “Bu çalışmayı kimin, hangi kurumun yaptırdığı neden gizli tutulmak istenir ki!? Böyle gizlili saklılı bilgi-belge oluşturma çabasının açıklanamayacak derecede kötü bir nedeni, niyeti mi var acaba sorusu geliyor insanın aklına …” dedi ve beklentinin, bu araştırmayı yaptıran adresin neresi olduğunun Milas kamuoyuna açıklanması olduğunu sözlerine ekledi.

Milas Belediyesi’nden duyuru

Bu konudaki şikayet ve rahatsızlıkların çoğalması üzerine Milas Belediyesi’nden yapılan duyuru-açıklama ise şöyle:

“Belediye’den arıyoruz” diyerek vatandaşlarımıza sorular soran araştırma şirketinin Belediyemizle uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur. Hizmetlerimizi en iyi şekilde değerlendirecek olan tek merci Milas halkının kendisidir. #Saygılarımızla.

Paylaş:

Yorum Bırak