Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Milas Güney Ege 11. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı 5 Mart 2020 Perşembe günü açılıyor … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Milas Güney Ege 11. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı 5 Mart 2020 Perşembe günü açılıyor …

2005
0
Paylaş:

Melih KAŞKAR –

Bu yıl 5-8 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Milas Güney Ege 11. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı için hazırlıklar büyük ölçüde tamamlandı.

Fuara geçen yıllara göre daha yoğun bir firma ilgisi olduğunu belirten Expolink Fuarcılık A.Ş. Yöneticisi Zeki Erdoğan, “Fuara geçen yıl 211 firma katılmıştı. Bu yıl katılacak firma sayısı 241’e yükseldi. Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, gerek firma katılımı, gerek ürün çeşitliliği ve gerekse alışveriş potansiyeli bakımından Türkiye’nin önde gelen ilk 5 fuarı içinde yer alıyor. Her yıl katılan firma sayısı daha da artıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da katılacak firma sayısı yine arttı. Önümüzdeki Perşembe günü açılacak olan fuarımız yüzde 100 doluluğa ulaştı” dedi.

Erdoğan, fuara gelen ziyaretçi sayısının ise geçen yıla oranla artarak 100 bini aşmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Paylaş:

Yorum Bırak