Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Artık ‘konferans salonları’ var! – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Artık ‘konferans salonları’ var!

231
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Aydınlıkevler Mahallesi Akkent Sitesi’ndeki Semiha Altunkan İlk-Ortaokulu’na okul yöneticileri, okul aile birliği ve hayırsever yurttaşların katkılarıyla kazandırılan konferans salonu düzenlenen törenle hizmete sunuldu. Salonunun açılışına Milas Kaymakamı Eren Arslan, Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli Teğmen Bilgin Öksüz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever, Aydınlıkevler Mahalle Muhtarı Mustafa Öz, okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldılar.

Törende konuşan Semiha Altunkan İlk-Ortaokulu Müdürü Hüseyin Demir, yapım çalışmalarının 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde başlatıldığı konferans salonunu hizmete sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bu konuda bize katkı sunan Eren Dekorasyon sahibi Mustafa Aydoğdu’ya Yeniköy Termik Santrali Elektrik Teknisyeni Abdülkadir Pınarcı’ya teşekkür ediyorum. Kurumumuzu yaptıran Semiha Altunkan Hanımefendiyi de burada yad etmeden geçemeyeceğim. Benden önceki müdürlerimizden edindiğim bilgiye göre; Semiha Hanım vefat tarihi olan 2011 yılı Ağustos ayına kadar düzenli bir şekilde sürekli kurumumuzu her yıl ziyaret eder, kurum ihtiyaçlarını idarecilerden dinler ve giderir, öğrencilere de teker teker para dağıtır ve sonra giderdi. Kendisini kurumum adına rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi.

Milas Kaymakamı Eren Arslan da emeği geçenlere teşekkür ederek, salonun okula ve öğrencilere hayırlı olması dileklerini dile getirdi.

Paylaş:

Yorum Bırak