Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
İhtiyaç sahiplerine kışlık giyecekler … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

İhtiyaç sahiplerine kışlık giyecekler …

266
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Kentin belli noktalarında ağaçlar üzerine, mont, gömlek vb. kışlık giyecekleri asan Milas Ülkü Ocakları Sosyal Sorumluluk Birimi, yazdığı notla da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olunması için çağrıda bulundu.

“Sosyal Sorumluluk Birimince ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik çalışmalarımız devam ediyor” diyen Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, sosyal medya hesabında yayınladığı mesajda şöyle dedi:

“Bu gece arkadaşlarımızca, Milas’ta daha önce belirlemiş olduğumuz noktalara, soğuk günlerde giyebilmeleri adına ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ceketler bırakılmıştır. İhtiyaç sahibi kardeşlerimiz gönül rahatlığı içinde ceketlerini alarak giyebilirler. Kıymetli vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmaları, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi gözetmesi en büyük temennimizdir.”

Paylaş:

Yorum Bırak