Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Temmuz ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Temmuz ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı

363
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında Temmuz ayı muhtarlar toplantısı, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı ile ilgili kurum yöneticileri ve muhtarların katılımıyla yapıldı.

Milas Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda yapılan toplantıda bir önceki ayda ele alınan konulara değinildi ve sonuçlanan işler değerlendirilerek gündemdeki konuların en hızlı şekilde çözümlenmesinin yol ve yöntemleri üzerinde konuşuldu.

Toplantının açılışında konuşan Kaymakam Arslan, bugüne kadar kendisine iletilen birçok sorunun çözüme kavuşturulduğunu, bazılarınınsa ilgili birimlere yazıldığını ve çözümü için çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.

Daha sonra muhtarlar mahalleleri ile ilgili sorunları dile getirdiler. Mahalle muhtarlarının, çoğunluğu ‘elektrik dağıtımı’na ilişkin sorunlar olmak üzere dile getirdikleri sorunlar ilgili kurum yöneticileri tarafından not alındı.

Aydem Milas yetkilisi, trafo yetersizlikleri ve hatlarla ilgili sorunların çözümü için gerekli yazışmaların yapıldığına, hatta bazılarının yatırım programına alındığına dikkat çekti.

Paylaş:

Yorum Bırak