Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Kutlama ziyaretleri sürüyor … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Kutlama ziyaretleri sürüyor …

279
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

31 Mart seçimlerinde üçüncü dönem için Milas Belediye Başkanlığına seçilme başarısı gösteren Muhammet Tokat’a kutlama ve başarı dileme ziyaretleri sürüyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, hafta içinde Veteriner Hekimler Odası Muğla Şube Yöneticileri ve Vatan Partisi Milas İlçe Yöneticileri Başkan Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.

Veteriner Hekimler Odası Muğla Şube yöneticilerinin ziyareti

Veteriner Hekimler Odası Muğla Şubesi yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Tokat, “Muğla Veteriner Hekimler Odası’nın yeni Başkanı Serkan Alpözen’e ve yeni yönetime hayırlı olsun diyorum. Milas Belediyesi olarak Odalar ile her zaman yakın ilişkiler içerisinde olduk. Odaların kent için öneminin farkındayız. Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Alpözen’e ve yönetimine ziyaret için teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Veteriner Hekimler Odası Muğla Şube Başkanı Serkan Alpözen de, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Muhammet Tokat’ı Oda üyeleri adına kutlayıp çalışmalarında başarılar diledi ve “Hem bizleri kabul ettiğiniz hem de iyi dilekleriniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Vatan Partisi Milas İlçe yöneticilerinin ziyareti

Vatan Partisi Milas İlçe yönetimi de Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Gülabi Demir, Hasan Hüseyin Semerci, Bilal Cengiz ve İsmail Çelikkıran’dan oluşan Vatan Partisi heyeti, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Milas Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet Tokat’ı kutlayıp başarı dileklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Tokat ise Vatan Partisi yöneticilerine iyi dilekleri için teşekkür etti.

Paylaş:

Yorum Bırak